WARSZTATY DLA KOBIET „MOJE CIAŁO – MÓJ DOM”

Być może na co dzień nie myślisz o nim zbyt często, nie skupiasz się na nim, albo wręcz odwrotnie poświęcasz mu wiele swojej uwagi. Być może lubisz je, albo wręcz przeciwnie. Może Ci się nie podoba albo tu i ówdzie Cię uwiera, a być może jesteś nim zachwycona. Być może jest Wam ze sobą po drodze, albo wręcz przeciwnie – zwalczacie się nawzajem… Niezależnie od tego jak jest na co dzień, jaka jest Twoja relacja z Twoim ciałem, jak je postrzegasz, czy jaki masz do niego stosunek, Twoje ciało jest Twoim domem, jest częścią Ciebie, mieszkasz w nim, przebywasz z nim 24 godziny na dobę, korzystasz z niego na różny sposób.

Zapraszam Cię na chwilę zatrzymania się przy Twoim ciele i skupienia się na nim, odkrywania go, rozumienia jego języka, nauczenia się współpracy z nim, dostrzeżenia go i  spojrzenia na nie w taki sposób by nawiązań z nim współpracę służącą wam obojgu, abyś mogła się w nim poczuć jak w domu, jak u siebie.

Jeśli chcesz nauczyć się słuchać swojego ciała i tego co mówi do Ciebie, zauważać jego potrzeby aby mogło Ci się odwdzięczyć, spojrzeć na nie życzliwie, dostrzec i docenić to co dla Ciebie robi każdego dnia, przyjąć swoją i jego historię – zapraszam :) Zapraszam na powrót do domu :)

Cele warsztatu:

  • poznanie własnych sposobów myślenia o ciele
  • poznanie konstruktywnych przekonań nt. ciała
  • doświadczenie, spotkanie ze swoim ciałem jako nośnikiem informacji o sobie
  • poznanie, doświadczenie potrzeb swojego ciała
  • akceptacja i docenienie swojego ciała i przyjęcie go takim, jakie jest

Warsztat w całości składa się z dwóch części, przy czym każda z nich stanowi odrębną całość i można wziąć udział tylko w jednej z nich. Korzystne jest jednak, aby chcąc wziąć udział w drugiej części warsztatu, uczestniczyć także w części pierwszej.

Pierwsza część "Doświadczanie ciała" obejmuje pracę nad przekonaniami i spojrzenie na swoje ciało z różnych perspektyw oraz doświadczenie go jako swojego domu. Druga część "Historia zapisana w moim ciele" ma na celu przyjrzenie się i przyjęcie historii zawartej w naszym ciele.

Terminy:

14-15. 07. 2023 - Cz. 1. "Doświadczanie ciała"

28-29. 07. 2023 - Cz. 2 "Historia zapisana w moim ciele"

Zajęcia odbędą się w godzinach: piątek: 16.00 - 20.00; sobota 9.00 - 19.00 (z przerwą obiadową).

Koszt jednej części 250 zł. Przy jednoczesnym zapisie na obie części: 400 zł. (zniżka 100zł). Płatność w gotówce na miejscu.

Miejsce: Gabinet Duc in altum. Info jak trafić jest tu: www.ducinaltum.wroclaw.pl/kontakt

Osoba prowadząca: Agnieszka Nowak, pedago, trener, terapeuta uzależnień, żona, mama czterech dziewczyn i dwojga dzieci w niebie...

Zapisy i informacje: mailowo na adres gabinet@ducinaltum.wroclaw.pl lub ab.nowak@wp.pl lub przez formularz kontaktowy. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Panie informację mailową.