• Strona główna
  • Gabinet
  • Zespół
  • Usługi
  • Duchowość
  • Foto
  • Kontakt
  • Kontakt

    Gabinet Psychologiczny Duc in altum mieści się w Domu Prowincjalnym Sióstr Elżbietanek na Ostrowie Tumskim, w centrum Wrocławia.

    Wejście do budynku znajduje się na końcu ulicy, od strony Odry (nie wchodzi się przez furtę zakonną). Mieści się tam firma Wenderedu. Osoby, które przychodzą po raz pierwszy zachęcam o spytanie o gabinet na portierni (po wejściu do budynku kilka schodków w górę i na prawo).

    Dojazd do gabinetu z dworca PKP, PKS tramwajami 2 (do przystanku "Katedra") oraz 8, 9, 11 (do przystanku "Bema"). Czas przejazdu to ok. 10 min. 

    DANE TELEADRESOWE
    Gabinet Psychologiczny Duc in altum
    ul. Św. Józefa 1/3
    50-329 Wrocław

    e-mail: gabinet@ducinaltum.wroclaw.pl

    s. Władysława

    s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl

    Jadwiga Juros

    jadwiga@ducinaltum.wroclaw.pl

    Agnieszka Zaborowska

    agnieszka@ducinaltum.wroclaw.pl

    Katarzyna Juros

    katarzyna@ducinaltum.wroclaw.pl

    s. Deodata

    s.deodata@ducinaltum.wroclaw.pl

    Barbara Wójcik

    barbaraw@ducinaltum.wroclaw.pl

    LOKALIZACJA

    Wyświetl większą mapę

     

    "Kobiecość w konsekracji" warsztat dla kobiet konsekrowanych

    20.06.2017
    Zapraszamy kobiety konsekrowane na warsztat służący pogłębieniu naszej tożsamości jako kobiet poświęconych Bogu. Jak przeżywać na

    Wakacyjny trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie"

    23.05.2017
    Tradycyjnie w lecie organizujemy otwarty trening terapeutyczny, czyli tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony

    Rola ciała w doświadczeniu modlitwy. Tradycja hezychastyczna.

    15.05.2017
    Zapraszamy na krótką sesję "Rola ciała w doświadczeniu modlitwy". Sesja adresowana jest do osób, które szukają harmonii między duch

    Rekolekcje Duc in altum 2017: Wypłyń na głębię!

    06.05.2017
    Rekolekcje to czas duchowego spotkania z Bogiem i ze sobą.To czas zatrzymania, refleksji i otwarcia serca na Tajemnicę. Organizujemy je po

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16