• Strona główna
  • Gabinet
  • Zespół
  • Usługi
  • Duchowość
  • Foto
  • Kontakt
  • Kontakt

    Gabinet Psychologiczny Duc in altum mieści się w Domu Prowincjalnym Sióstr Elżbietanek na Ostrowie Tumskim, w centrum Wrocławia.

    Wejście do budynku znajduje się na końcu ulicy, od strony Odry (nie wchodzi się przez furtę zakonną). Mieści się tam firma Wenderedu. Osoby, które przychodzą po raz pierwszy zachęcam o spytanie o gabinet na portierni (po wejściu do budynku kilka schodków w górę i na prawo).

    Dojazd do gabinetu z dworca PKP, PKS tramwajami 2 (do przystanku "Katedra") oraz 8, 9, 11 (do przystanku "Bema"). Czas przejazdu to ok. 10 min. 

    DANE TELEADRESOWE
    Gabinet Psychologiczny Duc in altum
    ul. Św. Józefa 1/3
    50-329 Wrocław

    e-mail: gabinet@ducinaltum.wroclaw.pl                            Rejestracja telefoniczna: 601 82 99 70

    s. Władysława

    s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl

    Jadwiga Juros

    jadwiga@ducinaltum.wroclaw.pl

    Agnieszka Zaborowska

    agnieszka@ducinaltum.wroclaw.pl

    Katarzyna Juros

    katarzyna@ducinaltum.wroclaw.pl

    s. Deodata

    s.deodata@ducinaltum.wroclaw.pl

    Barbara Wójcik

    barbaraw@ducinaltum.wroclaw.pl

    LOKALIZACJA

    Wyświetl większą mapę

     

    Warsztat komunikacji dla postulantek/aspirantek

    19.04.2017
    Warsztat o ustach, uszach i sercu. Umiejętności komunikacyjne to podstawa budowania wspólnoty, współpracy i zawiązywania siostrzanych

    Warsztat rozwojowy dla kobiet "Weź oddech na wiosnę"

    09.03.2017
    Wiosna! Czas porządków, siewu i rozkwitu. Czas odkrywania siebie na nowo. Inspiracji i nadawania sobie nowych kierunków w życiu. Zaprasz

    Program rozwoju osobistego "Telesfores"

    02.01.2017
    Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane własnym rozwojem na cykl spotkań warsztatowych, dotykających najistotniejszych odcinków nasze

    "Ku dojrzałości osobowej" - program formacji ludzkiej dla sióstr

    03.10.2016
    To już czwarta edycja! Zapraszam siostry zakonne oraz kobiety konsekrowane na cykl spotkań z Bogiem, z samą sobą, z innymi. Spotkania, z

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15