Wolne miejsca w grupach superwizyjnych dla sióstr przełożonych i formatorek

Zapraszamy Siostry Przełożone i Formatorki do grup superwizyjnych. Bycie Przełożoną w dzisiejszych czasach to trudna i często niewdzięczna posługa. Podobnie w pracy formacyjnej, która zmienia się na naszych oczach (mniejsza ilość kandydatek do życia zakonnego, starszy wiek zgłaszających się kobiet, trudne historie życia itp).

Oferujemy więc wsparcie dla sióstr, w naszym siostrzanym gronie.

Celem superwizji jest zwiększanie swoich umiejętności i możliwości profesjonalnych, związanych z szeroko rozumianym pomaganiem i towarzyszeniem poprzez:

  • pogłębianie świadomości siebie, a w tym rozwiązywanie własnych trudności emocjonalnych utrudniających kontakt z osobami, którym się służy,
  • zwiększanie rozumienia innych osób,
  • poszukiwanie rozwiązań w trudnych sytuacjach związanych z pełnieniem posługi,
  • uzyskiwanie wsparcia w grupie złożonej z osób mających podobną posługę.

Grupa dla Przełożonych spotyka się w Warszawie i jest prowadzona przez s. Marię Santus (nazaretankę). Spotkania będą się odbywać w Warszawie, w budynku Wspólnot Jerozolimskich (salka przy dolnym kościele), w poniedziałki od 14.30 do 19.30. Raz w miesiącu. Cena to 120 zł.

Terminy najbliższych spotkań:

13.09; 19.10; 15.11; 13.12

mail do kontaktu:

smariasantus@wp.pl


Grupa dla Formatorek, prowadzona przez s. Władysławę, spotyka się w Krakowie u Sióstr Nazaretanek na ul. Warszawskiej 13, również w czwartki w godz. 13.00 - 18.00. Cena 140 zł. W celu zgłoszenia, proszę o maila: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl lub napisanie przez formularz kontaktowy.

Pozdrawiamy i zapraszamy!