Warsztat "Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem"

W każdym dorosłym człowieku mieszka dziecko, z którego istnienia czasem nie zdajemy sobie sprawy. Nieraz wstydzimy się naszych uczuć, nieraz jesteśmy zakłopotani, nie wiemy co zrobić z naszą wrażliwością, lękiem, smutkiem, samotnością lub potrzebą bycia beztroskim i radosnym. Kontakt z tą wewnętrzną częścią pozwala nam głębiej siebie przyjąć, zrozumieć i zatroszczyć się o siebie. O tym właśnie będzie warsztat, na który Was zapraszamy.

Szkolenie poprowadzi s. Władysława Krasiczyńska – siostra ze Zgromadzenia Sióstr św. Józefa; dr psychologii; psychoterapeuta; licencjonowany trener I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka INTRA. Założycielka gabinetu Duc in Altum we Wrocławiu.

Szkolenie charakter warsztatowy tzn. obejmuje mini wykłady i ćwiczenia pozwalające sprawdzić teorię w praktyce. Daje możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń oraz omówienia sytuacji bezpośrednio zgłoszonych przez uczestników.

Szkolenie jest częścią projektu Kochaj i rób co chcesz, którego celem jest pomoc misjonarzom. Wszystkie osoby prowadzące szkolenia i warsztaty pracują jako wolontariusze i nie pobierają wynagrodzenia. 

Koszt: 390 zł. Jest to darowizna przeznaczona na pomoc misji w Papui Nowej-Gwinei, gdzie od 1989 r. posługuje ks. Bogdan Cofalik.

Kiedy: 15 – 16 października 2022 r. (sobota – niedziela), godz. 9.00-15.30

Miejsce: Warszawa – Bródno

Dodatkowo: W sobotę, po zajęciach, dla chętnych – spotkanie z ks. Bogdanem, który aktualnie przebywa na urlopie w Polsce. 

 

Więcej informacji i zapisy: e-mail: monika.gregorczuk@wp.pl