Warsztat "Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem"

BRAK MIEJSC - można wpisać się na listę rezerwową

Na co dzień o nim nie myślimy zbyt często. Nasze wewnętrzne dziecko - jakie jest: rozbrykane, zalęknione, ciekawe świata, niewidoczne, kreatywne, buntownicze? Wewnętrzna postać dziecka pozwoli nam głębiej siebie zrozumieć i zadbać o siebie. Może mieć to wpływ na nasz stosunek do siebie oraz na nasze relacje z innymi.

Podczas zajęć warsztatowych uczestnik będzie miał możliwość bliżej poznać swoje wewnętrzne dziecko, jego świat percepcji i uczuć. Świadomość i kontakt ze swoją wrażliwą, emocjonalną, dziecięcą częścią może nam pomóc rozwiązywać różnego rodzaju aktualne trudności. Deficyty i zranienia, jakich doświadcza dziecko, ma wpływ na nasze emocje i zachowania (np. nierealistyczne oczekiwania wobec innych, a zwłaszcza znaczących osób), brutalne i wymagające traktowanie samego siebie (np. przez odrzucanie słabości, wrażliwości, nie respektowanie swoich potrzeb) czy ciągłe poszukiwanie zapełnienia nieokreślonej pustki (np. seksem, pracą, uzależniającymi relacjami lub innymi używkami). Poczucie bezpieczeństwa i opieki wyzwala w dziecku twórczą ciekawość, pomaga uruchamiać spontaniczność i kreatywność, niesie wiarę i ufność.

Warsztat może być szczególnie pomocny dla osób, które doznały jakiegoś rodzaju przemocy czy zaniedbania. Będziemy też starać się dostrzegać to, co było dobre i ważne. Przyjęcie swojej wrażliwej, dziecięcej części pozwala  na odnalezienie i integrację swojej siły, płynącej nie przez przemoc, ale przez wewnętrzną pełnię.

Warsztat ma charakter rozwojowo-terapeutyczny, dlatego zajęcia odbywać się będą w małej grupie (ilość miejsc ograniczona). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba prowadząca: s. Władysława Krasiczyńska

Kiedy: 18-20. listopad

Piątek: godz. 16.30 - 19.30

Sobota: godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 19.00

Niedziela: godz. 10.30 - 13.30

 

Gdzie: W Gabinecie Duc in altum we Wrocławiu ul. Św. Józefa 1/3

Koszt: 320 zł. (istnieje możliwość opłaty rozłożonej na raty)

Zgłoszenia: gabinet.ducinaltum@gmail.com

Podstawą rezerwacji miejsca jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki 100 zł. na Gabinet Psychologiczny Duc in Barbara Krasiczyńska nr konta: 51 1140 2004 0000 3002 7403 0071 tytułem: wewnętrzne dziecko