Warsztat "Emocjonalność człowieka – bogactwo i wyzwanie"

Grupa zamknięta - wkrótce kolejny nabór.
Jak żyć szczęśliwie, spokojnie i radośnie, tymczasem w odpowiedzi na przeróżne bodźce zewnętrzne pojawiają się w nas uczucia niechciane, nieprzyjemne, niełatwe do opanowania. Chcemy zrozumieć nasze emocje, żeby lepiej poznać i rozumieć siebie.
Co można zrobić, żeby zdrowo przeżywać trudne emocje? Jak poprzez uczucia odczytać ważne dla naszego rozwoju informacje? Czy życie emocjonalne można jakoś porządkować, zmierzając ku dojrzałości osobowej? Co to są uczucia duchowe? Poszukiwanie odpowiedzi na te i podobne pytania będzie przedmiotem zajęć warsztatowych, na które zapraszam wszystkie Osoby zainteresowane emocjonalnością człowieka.
 
Kiedy: 8-10.05. 2015r. Zaczynamy w piątek o godz. 16.00, kończymy w niedzielę o 13.00.
 
Gdzie: we Wrocławiu w siedzibie gabinetu ul. Św. Józefa 1/3
 
Dla kogo: wszystkie osoby (zakonne, świeckie, duchowne), dla których temat emocjonalności ujętej integralnie z duchowością i cielesnością jest interesujący
 
Koszt: 190 zł.
 
Osoba prowadząca: Barbara Maria Wójcik -  specjalistka w zakresie doradztwa pedagogiczno-psychologicznego i trenerka warsztatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z zakresu inteligencji emocjonalnej oraz rozwoju człowieka dorosłego.
 
Zgłoszenia: na adres mailowy: barbara.wojcik1@wp.pl
 
Uwaga: Ilość miejsc ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Istnieje możliwość zamówienia obiadu w sobotę w cenie 27 zł. Proszę tę opcję uwzględniać przy zgłoszeniu.