Trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie" - styczeń 2023

Zapraszamy na tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony dla osób, których trudne doświadczenia z przeszłości utrudniają aktualne życie. Mogą to być osoby, które wzrastały w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA) lub doświadczały przemocy i zaniedbania (DDD), a także osoby z innymi problemami.

Trening terapeutyczny to krótkoterminowa intensywna psychoterapia, skoncentrowana na pogłębionym doświadczaniu kontaktu ze sobą i otoczeniem. Celem jest zwiększenie poczucia wewnętrznej spójności i samoakceptacji, a w konsekwencji życie w większej zgodzie ze sobą oraz bardziej przejrzystych relacjach z ludźmi.

Uczestnicy zjazdu będą mieli okazję porządkować relacje z ważnymi osobami z przeszłości, rozpoznać wzorce rodzinne, głębiej rozumieć siebie: zwłaszcza swoje emocje, potrzeby, wartości, motywy zachowania, sposób myślenia o sobie, innych, świecie, odszukiwać swoje zasoby, uczyć się autentyczności, umocnić się na drodze powołania.

W czasie zjazdu odbywać się będą zajęcia w grupie (max. do 12 osób).

W programie uwzględniamy czas na Eucharystię i modlitwę. Przewidujemy spotkania ze Słowem Bożym i ikoną.

Kiedy: 3- 9  stycznia 2023r. Zaczynamy o godz. 12.00. Kończymy po obiedzie ok. 14.00. Bardzo ważne jest punktualne przybycie i obecność do końca zajęć.

Gdzie: Dom Rekolekcyjny Sióstr Niepokalanek ul. Szkolna 2, Szymanów

Dojazd: Pociągiem do stacji Teresin-Niepokalanów, samochodem

Osoby prowadzące: s. Władysława Krasiczyńska, Iwona Oleksiuk - Toboła

Koszt: zakwaterowanie, wyżywienie: 600 zł;  opłata za zajęcia 1500 zł. Razem 2100 zł.

Zgłoszenia: gabinet.ducinaltum@gmail.com lub przez formularz zgłoszeniowy