Trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie" - marzec 2021

Zapraszamy na tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony dla osób, których trudne doświadczenia z przeszłości utrudniają aktualne życie. Mogą to być osoby, które wzrastały w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA) lub doświadczały przemocy i zaniedbania (DDD), a także osoby z innymi problemami.

Trening terapeutyczny to krótkoterminowa intensywna psychoterapia, skoncentrowana na pogłębionym doświadczaniu kontaktu ze sobą i otoczeniem. Celem jest zwiększenie poczucia wewnętrznej spójności i samoakceptacji, a w konsekwencji życie w większej zgodzie ze sobą oraz bardziej przejrzystych relacjach z ludźmi.

Uczestnicy zjazdu będą mieli okazję porządkować relacje z ważnymi osobami z przeszłości, rozpoznać wzorce rodzinne, głębiej rozumieć siebie: zwłaszcza swoje emocje, potrzeby, wartości, motywy zachowania, sposób myślenia o sobie, innych, świecie, odszukiwać swoje zasoby, uczyć się autentyczności, umocnić się na drodze powołania.

W czasie zjazdu odbywać się będą zajęcia w grupie (max. do 12 osób).

Lokalizacja domu sprzyja zatrzymaniu się i refleksji oraz zapewnia dyskretną atmosferę. Dom jest umiejscowiony na skraju lasu, poza wioską, z przestrzeniami pól i leśnej kniei. Na miejscu jest kaplica. Dom jest po kapitalnym remoncie; będziemy pierwszą grupą po otwarciu ; )

W programie uwzględniamy czas na Eucharystię i modlitwę. Przewidujemy spotkania ze Słowem Bożym i ikoną.

Kiedy: 3-8 marca 2021r. Zaczynamy o godz. 15.30. Kończymy po Eucharystii i obiedzie ok. 13.00.

Gdzie: Dom rekolekcyjny Sióstr Józefitek Radna Góra, Zdziechowice Drugie 120A

Dojazd: Samochodem: https://goo.gl/maps/BonHycXKXK967DrY7

Pociągiem do stacji Zaklików, autobusem do miejscowości Zdziechowice Drugie lub Zaklików (ze Zdziechowic jest bliżej) - w razie potrzeby wyjedziemy na przystanek.

Osoby prowadzące: s. Władysława Krasiczyńska i Monika Gregorczuk

Koszt: zakwaterowanie, wyżywienie: 360 zł;  opłata za zajęcia 1000 zł. Razem 1360 zł.

Zgłoszenia: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl lub przez formularz zgłoszeniowy