Trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie" - edycja specjalna za 15% ceny

Zapraszamy na wyjątkowy, tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony dla osób, których trudne doświadczenia z przeszłości utrudniają aktualne życie. Mogą to być osoby, które wzrastały w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA) lub doświadczały przemocy i zaniedbania (DDD), a także osoby z innymi problemami.

Trening terapeutyczny to krótkoterminowa intensywna psychoterapia, skoncentrowana na pogłębionym doświadczaniu kontaktu ze sobą i otoczeniem. Celem jest zwiększenie poczucia wewnętrznej spójności i samoakceptacji, a w konsekwencji życie w większej zgodzie ze sobą oraz bardziej przejrzystych relacjach z ludźmi.

Uczestnicy zjazdu będą mieli okazję porządkować relacje z ważnymi osobami z przeszłości, rozpoznać wzorce rodzinne, głębiej rozumieć siebie: zwłaszcza swoje emocje, potrzeby, wartości, motywy zachowania, sposób myślenia o sobie, innych, świecie, odszukiwać swoje zasoby, uczyć się autentyczności, umocnić się na drodze powołania.

Ta edycja jest specjalna, gdyż będzie w pełni rejestrowana na video w celach naukowych i szkoleniowych. Jedynym dysponentem zapisu będzie Gabinet Duc in altum, a nagranie nie będzie nigdy publikowane i kopiowane. Każdy uczestnik wyrazi na piśmie zgodę na rejestrowanie głosu i wizerunku. Ze strony Gabinetu będzie również na piśmie deklaracja zachowania tajemnicy i nie udostępniania nagrania podmiotom trzecim. Nagrania będą nam służyły do nauki prowadzenia treningu terapeutycznego dla psychoterapeutów.

W czasie zjazdu odbywać się będą zajęcia w małej grupie (10 - 12 osób).

Lokalizacja domu sprzyja zatrzymaniu się i refleksji oraz zapewnia dyskretną atmosferę. Dom jest umiejscowiony na skraju lasu, poza wioską, z przestrzeniami pól i leśnej kniei. Na miejscu jest kaplica.

W programie uwzględniamy czas na Eucharystię i modlitwę. Przewidujemy spotkania ze Słowem Bożym i ikoną.

Kiedy: 4 - 10 sierpnia 2021r. Zaczynamy o godz. 15.30. Kończymy po Eucharystii i obiedzie ok. 13.00.

Gdzie: Dom rekolekcyjny Sióstr Józefitek Radna Góra, Zdziechowice Drugie 120A

Dojazd: Samochodem: Q3PM+57 Zdziechowice Drugie

Pociągiem do stacji Zaklików, autobusem do miejscowości Zdziechowice Drugie lub Zaklików (ze Zdziechowic jest bliżej) - w razie potrzeby wyjedziemy na przystanek.

Osoby prowadzące: s. Władysława Krasiczyńska i Dorota Marczyk

Koszt: zakwaterowanie, wyżywienie: 420 zł;  opłata za zajęcia 200 zł. Razem 620 zł.

Zgłoszenia: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl lub przez formularz zgłoszeniowy

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.