Trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie" - ZNIŻKA - edycja specjalna

Zapraszamy na tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony dla osób, których trudne doświadczenia z przeszłości utrudniają aktualne życie. Mogą to być osoby, które wzrastały w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA) lub doświadczały przemocy i zaniedbania (DDD), a także osoby z innymi problemami.

Trening terapeutyczny to krótkoterminowa intensywna psychoterapia, skoncentrowana na pogłębionym doświadczaniu kontaktu ze sobą i otoczeniem. Celem jest zwiększenie poczucia wewnętrznej spójności i samoakceptacji, a w konsekwencji życie w większej zgodzie ze sobą oraz bardziej przejrzystych relacjach z ludźmi.

Uczestnicy zjazdu będą mieli okazję porządkować relacje z ważnymi osobami z przeszłości, rozpoznać wzorce rodzinne, głębiej rozumieć siebie: zwłaszcza swoje emocje, potrzeby, wartości, motywy zachowania, sposób myślenia o sobie, innych, świecie, odszukiwać swoje zasoby, uczyć się autentyczności, umocnić się na drodze powołania.

Edycja specjalna zakłada zniżkę o 1000 zł. w opłacie za zajęcia i związana jest z tym, że oprócz psychoterapeutek, które czuwają nad organizacją i przebiegiem treningu (s. Władysława i Dorota Marczyk) na sali będzie 6 psychoterapeutów, zmieniających się w pracy z poszczególnymi osobami. Wszyscy terapeuci są wykwalifikowanymi psychoterapeutami i podnoszą swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestniczenie w takich doświadczeniach. Wszyscy będą obecni przez cały okres trwania treningu.

W czasie zjazdu odbywać się będą zajęcia w grupie (max. do 12 osób).

W programie uwzględniamy czas na Eucharystię i modlitwę. Przewidujemy spotkania ze Słowem Bożym i ikoną.

Kiedy: 18-24. sierpnia 2023r. Zaczynamy o godz. 12.00. Kończymy po obiedzie ok. 13.00. Bardzo ważne jest punktualne przybycie i obecność do końca zajęć.

Gdzie: Gabinet Psychologiczny Duc in altum
ul. Św. Józefa 1/3
50-329 Wrocław

Dojazd: https://www.ducinaltum.wroclaw.pl/kontakt

Osoby prowadzące: s. Władysława Krasiczyńska i Dorota Marczyk oraz inni psychoterapeuci

Koszt: opłata za zajęcia 1000 zł. Zakwaterowanie i jedzenie we własnym zakresie.

Zgłoszenia: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl lub przez formularz zgłoszeniowy

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.