Trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie" - lipiec 2023

Zapraszamy na tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony dla osób, których trudne doświadczenia z przeszłości utrudniają aktualne życie. Mogą to być osoby, które wzrastały w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA) lub doświadczały przemocy i zaniedbania (DDD), a także osoby z innymi problemami.

Trening terapeutyczny to krótkoterminowa intensywna psychoterapia, skoncentrowana na pogłębionym doświadczaniu kontaktu ze sobą i otoczeniem. Celem jest zwiększenie poczucia wewnętrznej spójności i samoakceptacji, a w konsekwencji życie w większej zgodzie ze sobą oraz bardziej przejrzystych relacjach z ludźmi.

Uczestnicy zjazdu będą mieli okazję porządkować relacje z ważnymi osobami z przeszłości, rozpoznać wzorce rodzinne, głębiej rozumieć siebie: zwłaszcza swoje emocje, potrzeby, wartości, motywy zachowania, sposób myślenia o sobie, innych, świecie, odszukiwać swoje zasoby, uczyć się autentyczności, umocnić się na drodze powołania.

W czasie zjazdu odbywać się będą zajęcia w grupie (max. do 12 osób).

W programie uwzględniamy czas na Eucharystię i modlitwę. Przewidujemy spotkania ze Słowem Bożym i ikoną.

Kiedy: 10-16 lipca 2023r. Zaczynamy o godz. 13.00 obiadem. Kończymy w niedzielę po obiedzie ok. 14.00. Bardzo ważne jest punktualne przybycie i obecność do końca zajęć.

Gdzie: Dom Rekolekcyjny Sióstr Józefitek Radna Góra, Zdziechowice Drugie 120A

Dojazd: 

Samochodem: Q3QP+PQ Zdziechowice Drugie - to jest miejsce do drogi na Radną Górę, która nie jest widoczna na mapach Google. Należy skęcić w drogę na Stare Baraki i z niej w lewo będzie drogowskaz. Tu jest opis: https://radnagora.jozefitki.pl/kontakt/

Pociągiem do stacji Zaklików, autobusem do miejscowości Zdziechowice Drugie lub Zaklików (ze Zdziechowic jest bliżej) - w razie potrzeby wyjedziemy na przystanek.

Osoby prowadzące: s. Władysława Krasiczyńska

Koszt: zakwaterowanie, wyżywienie: 630 zł;  opłata za zajęcia 2000 zł. Razem 2630 zł.

Zgłoszenia: gabinet.ducinaltum@gmail.com lub przez formularz zgłoszeniowy