Trening asertywności

Zapraszam na trening asertywności wszystkich, którzy chcą poprawić poczucie własnej godności, pewności siebie, osobistych granic. Asertywność bardzo wspomaga budowanie satysfakcjonujących relacji z bliskimi, w pracy, a także ze sobą. Pomaga po prostu być sobą.

Trening asertywności, który składa się z dwóch zjazdów weekendowych - wspomaga budowanie i rozwijanie postawy, w której osoba ma świadomość własnych praw i postępuje zgodne z nimi przy jednoczesnym poszanowaniu praw innych. Asertywność ma związek z poczuciem własnej godności i z szacunkiem dla siebie i innych. Nauka zachowań obejmuje m.in. umiejętność odmawiania, wyrażania próśb i oczekiwań, przyjmowania i wyrażania krytyki, wyrażania uczuć przyjemnych i nieprzyjemnych, obrony własnych przekonań. Uczestnicy mają możliwość pracować nad przekształcaniem własnych nieefektywnych zachowań w kierunku bardziej korzystnym dla siebie i swoich relacji z innymi. Trening składa się z dwóch integralnych części.

Uczestnicy otrzymają materiały i będą mieli możliwość w praktyczny sposób pracować nad swoimi postawami i schematami emocjonalno-poznawczymi.

Kiedy:

cz. 1 → 1-3 lipca 2022

cz. 2 →  26-28 sierpnia 2022

Gdzie: Wrocław - siedziba gabinetu

Koszt: 1100 zł

Osoba prowadząca: s. Władysława

BRAK MIEJSC - zapraszam na wrzesień/październik https://www.ducinaltum.wroclaw.pl/trening-asertywnosci-wrzesien-pazdziernik-2022

Zapisy: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl lub przez formularz.