Rekolekcje Duc in altum "O dojrzewaniu i procesach wzrostu"

Zapraszamy na kolejną edycję naszych doświadczeniowych rekolekcji Lectio Divina. Tytuł na ten rok: "O dojrzewaniu i procesach wzrostu".
W naszym wewnętrzym dojrzewaniu mamy różne etapy, borykamy się z trudnościami, czasem tracimy nadzieję, a innym razem idziemy do przodu pełni ufności. Procesy dojrzewania dotyczą zarówno sfery psychologicznej, jak i duchowej. Jak zachować wewnętrzną równowagę, co stanowi o dojrzłości, jak trwać w miłości Pana? Te i inne pytania będą przedmiotem naszych rozważań.

Naszą tradycją jest łączenie elementów doświadczania Boga w ciszy z doświadczeniem we wspólnocie i działaniu. Dlatego mamy 2 pełne dni w ciszy i 3 dni w actio i w konteplacji. Słuchając głosów Uczestników, przedłużamy rekolekcje o 1 dzień, tak, aby po spływie był czas na wchłonięcie wszystkich treści i domknięcie rekolekcyjnego doświadczenia. Rekolekcje będą na pięknym Roztoczu, w uzdrowiskowej miejscowości, ze spływem po rzece Wieprz. Zarezerwone miejsce będzie miało bardzo dobry standard. 

Wpłata zaliczki na podane niżej konto jest potwierdzeniem rezerwacji. Proszę nie wpłacać zaliczek na konto gabinetu, gdyż nie jest to działalność gospodarcza.

Dla kogo: wszystkie osoby dorosłe, wszelkich stanów, z pragnieniem spotkania z Bogiem, ze sobą i z ludźmi

Kiedy: 14-20 lipca 2022

Gdzie: Krasnobród, w gościńcu Celina www.goscinieccelina.pl

Cena: 790 zł (uwzględnia noclegi, pełne wyżywienie, wynajem kajaków, ubezpieczenie, opłatę klimatyczną)

Ilość miejsc: ograniczona do max. 45 osób

Zapisy: przez formularz na stronie https://www.ducinaltum.wroclaw.pl/terminy-warsztatow-i-zgloszenia lub mailowo: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl

Zaliczka: 200 zł na konto: Barbara Krasiczyńska 20249000050000400093642220 tytułem: rekolekcje.

Decyduje kolejność zgłoszeń!  Zapraszamy i czekamy na Was!

W galerii zdjęcia z ubiegłorocznych rekolekcji (kliknij, aby powiększyć)!

s. Władysława