Programy rozwojowe - pogłębienie dla absolwentów

Warsztaty rozwojowe dla absolwentów programów rozwojowych "Ku dojrzałości osobowej" i "Głębiej, wyżej, bliżej" to propozycja pogłębienia doświadczenia rozwojowego na poziomie bardziej zaawansowanym. Przygotowałam pierwszą serię pogłębiającą, składającą się z 4 warsztatów z pogranicza psychologii i duchowości. Każdy z Was może wybrać pakiet warsztatów lub też poszczególne moduły.  Można zapisać się na dowolną ilość warszatatów. Cena w pakiecie jest niższa! 

Koszt pojedyńczego warsztatu to 350 zł. Koszt pakietu 4 warsztatów: 1200 zł. Zapraszam :)

Zajęcia będą odbywać się we Wrocławiu, w siedzibie gabinetu. Rozpoczynają się w piątek o godz. 17.00, kończą w niedzielę o 13.00.

Poniżej opis i terminy zajęć.

  • Warsztat o genogramie 27-29.01.2023 - „Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?” To pytania, wokół których będzie zbudowany warsztat. Jesteśmy utkani z ważnych relacji. Nasze rodziny pochodzenia to system powiązań, relacji, zależności, uczuć oraz zobowiązań, który niezmierny wpływ na całe życie człowieka. Za pomocą geneogramu i innych narzędzi psychologicznych będziemy dostrzegać owe relacje i powiązania oraz odbierać im władzę nad naszym życiem. Zajęcia kierowane są do osób pragnących pogłębić wiedzę na temat rozumienia samych siebie i korzystając z pracy w grupie mogą wpływać na przyszłe wybory i doświadczenia. Prowadzi s. Maria Santus CFSN (psycholog, psychoterapeutka).

 

  • Warsztat o wewnętrznym dziecku 3-5.03.2023 - W każdym dorosłym człowieku mieszka dziecko, z którego istnienia czasem nie zdajemy sobie sprawy. Nieraz wstydzimy się naszych uczuć, nieraz jesteśmy zakłopotani, nie wiemy co zrobić z naszą wrażliwością, lękiem, smutkiem, samotnością lub potrzebą bycia beztroskim i radosnym. Kontakt z tą wewnętrzną częścią pozwala nam głębiej siebie przyjąć, zrozumieć i zatroszczyć się o siebie. O tym właśnie będzie warsztat, na który Was zapraszamy. Prowadzi s. Władysława Krasiczyńska CSSJ (psycholog, trener, psychoterapeutka).

 

  • Warsztat o byciu w o/Obecności 31.03. - 2.04.2023 - Być obecnym przy sobie, w relacjach z innymi, doświadczać Obecności Boga - to przestrzenie doświadczenia, w których dokonuje się nasz wzrost wewnętrzny, pogłębienie wglądu, kształtowanie postawy kontemplacyjnej. Warsztat "Być w o/Obecności" pozwoli przybliżyć się do tych obszarów, osobiście ich dotknąć.

    To temat związany z poczuciem, że jestem i kim jestem (tożsamość), z bliskością, czułością, więzią, okazywaniem uczuć, autentycznością... To temat związany z misją i powołaniem (po co żyję, dla kogo żyję, czemu poświęcam moje życie). Temat związany z doświadczaniem i przeżywaniem czasu... Temat związany w końcu z Bogiem, który mówi o sobie po prostu: JESTEM KTÓRY JESTEM. Prowadzi s. Władysława Krasiczyńska CSSJ (psycholog, trener, psychoterapeutka).

 

  • Warsztat o wewnętrznym krytyku 24 - 25. 06. 2023 - Każdy z nas zna dobrze ten wewnętrzny głos, który nas strofuje, gani, czasem wręcz dołuje... Wewnętrzny Krytyk - ta część nas, przed którą chętnie byśmy uciekli, zablokowali, zamknęli jej usta. Boimy się tego głosu. Ale czy rzeczywiście on nas tylko dołuje? Czy rzeczywiście możemy tylko go jakoś próbować udobruchać lub unikać? Jak żyć z moim krytykiem, jakie ma on dla mnie przesłanie, czy mogę go zrozumieć, a przez to lepiej pzrozumieć i przyjąć siebie? Te pytania dotyczą treści tego warsztatu. Prowadzi s. Władysława Krasiczyńska CSSJ (psycholog, trener, psychoterapeutka).

 

Zapisy jedynie przez wysłanie wypełnionego formularza: Wypełnij formularz zgłoszeniowy