O nas

Gabinet Duc in altum tworzą osoby, które łączą chrześcijańska wizję człowieka z profesjonalnym przygotowaniem do pracy rozwojowej i pomocowej.

Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, teologami, trenerami. Zespół tworzą: s. Władysława Krasiczyńska, Jadwiga Juros i s. Deodata Stasiak.

Mamy wspólne wartości i zasady:

Etyka zawodowa

Każdy terapeuta, trener i psycholog pracujący w obszarze pomocy i poradnictwa psychologicznego jest zobowiązany do przestrzegania przyjętych w tym zakresie standardów etycznych. W naszej pracy kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa i  kodeksem etycznym psychoterapeuty.

Superwizja

Regularna superwizja jest niezbędnym wymogiem dbałości terapeuty o swoich klientów oraz o samego siebie. Polega ona na konsultowaniu własnej pracy z innymi doświadczonymi psychoterapeutami. Pozwala to na bardziej efektywną i bezpieczną pracę. Wszystkie osoby współpracujące z gabinetem podlegają regularnej superwizji.

Doskonalenie zawodowe

Mimo, że mamy już za sobą wiele kursów i szkoleń, wciąż podnosimy swoje kompetencje, uczestnicząc w seminariach, warsztatach i szkoleniach. Zdobywamy certyfikaty potwierdzające nasz profesjonalizm.